Home Liga 2 PETROLUL PLOIEȘTI – SPORTUL SNAGOV 1-1 // VIDEO Umilința supremă pentru ploieșteni! Reacții după cel mai mare șoc din Liga 2

54 second read
0
0
22

Sportul Snagov a reușit o surpriză uriașă în Liga 2, după ce a remizat în ultimul minut al întâlnirii cu Petrolul Ploiești, scor 1-1, pe „Ilie Oană”. Echipa de copii a ilfovenilor nu luase vreun punct în 6 etape, avea un singur gol marcat și încasase 21!
Vezi AICI rezultatele etapei #7Vezi AICI clasamentul actualizat al ligii secunde
Trupa lui Flavius Stoican a intrat în avantaj la vestiare, datorită golului marcat de către Sergiu Arnăutu (29 de ani), în minutul …

Load More In Liga 2

Liga 2, etapa 18 » Ceața a amânat FC Argeș – Petrolul! Când se va juca partida

Astăzi s-au jucat 5 meciuri din Liga 2, etapa a 18-a. FC Argeș – Petrolul a fost rep…