Home Liga 1 POLI IAȘI – SEPSI 1-1 // FOTO ȘI VIDEO » Complexul SepsiX » Două goluri în decurs de 10 minute, iar Sepsi a ajuns la 8 remize după 11 etape

50 second read
0
0
33

Poli Iași și Sepsi Sfântu Gheorghe au remizat, scor 1-1, în penultimul meci al etapei cu numărul 11 din Liga 1.
Vezi AICI programul și rezultatele etapeiVezi AICI clasamentul Ligii 1
Iașiul a condus iar, dar nu a reușit nici aseară să ia toate punctele cu harghitenii, care rămân invincibili în deplasările din Liga 1 și o piază rea pentru echipa din Copou.
A devenit aproape un complex pentru ieșeni. …

Load More In Liga 1

VIDEO Alexandru Tudor, dezvăluiri la „Profesioniștii”: „Banii ne-au stricat familia!”

Fostul arbitru Alexandru Tudor (48 de ani) a fost invitat, sâmbătă seară, în emisiunea „Pr…