Home Handbal ROMÂNIA – GERMANIA, liveTEXT + VIDEO ACUM » Naționala de handbal caută o nouă victorie la Europeanul din Franța » Primă repriză excelentă pentru jucătoarele lui Ambros Martin: conducem cu 14-11 la pauză

46 second read
0
0
54

ROMÂNIA – GERMANIA // Naționala de handbal feminin a României o înfruntă ACUM, la Brest, pe Germania, în al doilea meci de la Europeanul de handbal din Franța. Partida a început la ora 19:00 și poate fi urmărită în format liveTEXT&FOTO pe GSP.ro, cu informații de la corespondentul GSP Marian Ursescu, și în direct la TVR 1.
LIVE » România – Germania 14-11 (PAUZĂ)
min. …

Load More In Handbal

SCM RM. VÂLCEA – CSM BUCUREȘTI 20-19 // Ca un leu în cușcă » Cristina Neagu a suferit pe bancă la derby: indicații pentru colege + eliminare

Cristina Neagu (31 de ani) a fost trecută iar pe foaia de joc, alături de coechipiere, la …