Home Volei ROMÂNIA – ITALIA 1-3, Campionatul European // VIDEO „Tricolorii” au cedat din nou, chiar dacă au câștigat primul set de la startul competiției

1 min read
0
0
41

Naționala masculină a României a cedat azi în fața Italiei, scor 1-3, suferind la preluare, dar reușind să-și pună în contul general un act, ceea ce nu se întâmplase în meciurile anterioare.
Primul set „tricolor”
Două înfrângeri clare în primele partide ale grupei A, dar în a treia echipa antrenată de Dănuț Pascu a spart gheața. Un prim set smuls la această ediție a Campionatului European, competiție la care tricolorii revin după 24 de ani în turneul final. …

Load More In Volei

Volei Alba Blaj, înfrângere în primul meci din Liga Campionilor! Ce spune antrenorul campioanei României

CSM Volei Alba Blaj a pierdut ieri primul meci din acest sezon de Liga Campionilor. Campio…