Home Liga 2 Schimbare de lider în Liga a 2-a » Chindia a făcut spectacol în derby-ul etapei și a urcat pe primul loc! Hattrick de excepție al lui Neguț

51 second read
0
0
66

Etapa a 14-a din liga secundă a continuat azi cu duelul de la vârf dintre Chindia Târgoviște și Sportul Snagov, încheiat 4-1.
Echipa lui Viorel Moldovan a făcut cel mai bun meci din acest sezon și conducea încă de la pauză cu 3-0, după hatrickul lui Cristian Neguț, aflat într-o zi de excepție.
Acesta a deschis scorul după doar 6 minute, când a înscris după o eroare a portarului oaspeților. …

Load More In Liga 2

LIGA 2, ETAPA 31 // Academica Clinceni și Chindia Târgoviște, noi bătălii în lupta pentru promovare. Cote la pariuri, rezultate, clasament LIVE

Etapa cu numărul 31 din Liga 2 debutează astăzi cu 8 partide. Liderul Academica Clinceni ș…