Home Liga europa „SFERTURI” EUROPA LEAGUE // liveTEXT de la 22:00 Arsenal – Napoli e capul de afiș al serii » Băluță iar nu joacă la Slavia

49 second read
0
0
40

UEFA Europa League a ajuns la sferturile de finală, iar azi se vor juca patru meciuri din turul acestei faze a competiției.
Arsenal-Napoli e meciul serii, iar celelalte dueluri sunt: Benfica – Frankfurt, Slavia Praga – Chelsea, Villarreal – Valencia, toate de la aceeași oră, 22:00. Returul se va disputa pe 18 aprilie. Semifinalele sunt programate pe 2 mai și pe 9 mai, în timp ce marea finală se va juca pe 29 mai, pe Stadionul Olimpic din Baku. …

Load More In Liga europa

FCSB – VITORIA GUIMARAES // VIDEO Pas greșit pentru Guimaraes, la ultimul test înaintea duelului cu FCSB » Atenție, au marcat un gol fantastic!

Guimaraes, adversara FCSB-ului din play-off-ul Europa League, a remizat duminică seara pe …