Home Tenis SIMONA HALEP – LESIA TSURENKO // VIDEO Punctul începutului de an? Raliu ULUITOR câștigat de Simona Halep în fața Lesiei Tsurenko

41 second read
0
0
44

Simona Halep (27 de ani, 3 WTA) a arătat o dispoziție de joc impresionantă în primul set al meciului cu Lesia Tsurenko (29 de ani, 24 WTA), contând pentru turul secund al turneului WTA Premier de la Doha.
La scorul de 3-0 pentru Simona, pe serviciul ucrainencei, a avut loc cel mai lung game din startul meciului, care a durat peste 11 minute. …

Load More In Tenis

BRD BUCHAREST OPEN // VIDEO Jacqueline Cristian visează măreț după meciul cu Sorana Cîrstea: „A fost cea mai mare victorie a carierei mele!”

Jacqueline Cristian (21 de ani, 210 WTA) a învins-o în primul tur de la BRD Bucharest Open…