Home Liga 1 Steliano Filip se antrenează cu o echipă din România! A marcat deja un gol într-un meci amical

54 second read
0
0
46

Steliano Filip (24 de ani) e liber de contract după despărţirea de Hajduk Split şi se antrenează de două zile la Centrul Național de Pregătire Timișoara.
Fundașul a jucat ieri întreaga repriză secundă pentru CNP Timișoara în amicalul cu ACS Fortuna Becicherecu Mic și a marcat un gol în minutul 73. Scorul final a fost 5-5, după ce la pauză oaspeții conduceau cu 5-2.
„Am avut un program mai intens cu cei de la Centru. …

Load More In Liga 1

VIITORUL – DINAMO 5-0 // VIDEO Gică Hagi a avut parte de o surpriză placută după meci » Micii invitați din America i-au scandat numele

Viitorul a reușit un meci perfect cu Dinamo, scor 5-0, în prima etapă a noului sezon de Li…