Home Tenis TECĂU / ROJER – THIEM / SCHWARTZMAN 6-2, 6-3 // FOTO Horia Tecău și Julien Rojer, campioni la Madrid după o victorie în două seturi!

52 second read
0
0
33

Horia Tecău și olandezul Jean Julien Rojer i-au învins pe argentinianul Diego Schwarzman și austriacul Dominic Thiem în finala de dublu de la Madrid, scor 6-2, 6-3.
Cei doi nu le-au dat nici o șansă adversarilor și în primul set s-au impus cu 6-2, fără emoții, iar în setul al doilea Tecău&Rojer și-au făcut jocul și au ieșit campioni în turneul de la Madrid!
Partida a durat o oră și 11 minute. …

Load More In Tenis

Simona Halep, detalii neștiute din viața personală » Dezvăluiri despre nuntă și cea mai bună prietenă + la ce nu poate renunța în nicio zi

Simona Halep (28 de ani, 5 WTA) se pregătește de Turneul Campioanelor, de la Shenzen, ulti…