Home Tenis TURNEUL DE LA SHENZHEN // Nicio șansă! Ana Bogdan, zdrobită la primul meci din noul sezon » Nu și-a făcut serviciul niciodată în meci!

55 second read
0
0
90

Ana Bogdan (26 de ani, 76 WTA) a fost învinsă fără drept de apel în primul tur în această dimineață în primul tur al turneului de la Shenzhen (China). Jucătoarea noastră a pierdut în fața rusoaicei Anasasia Pavlyuchenkova (27 de ani, 42 WTA), scor 0-6, 1-6, după o oră și 55 de minute de joc.
Partida nu a avut istoric. Primul set s-a terminat după doar 27 de minute, în care Ana Bogdan nu a reușit să câștige nici măcar un game. …

Load More In Tenis

CUPA DAVIS // Mai aproape de trofeu » Canada – Rusia este prima semifinală! Serbia lui Djokovic, eliminată

Rusia a ajuns în penultimul act, după ce a trecut de Serbia cu 2-1. Rubliov l-a învins pe …