Home Liga 1 Vasile Miriuță îi taxează pe dinamoviști: “Eu am avut norocul să fiu ajutat mai mult de jucători față de Rednic”

56 second read
0
0
65

Vasile Miriuță s-a arătat mulțumit de remiza dintre Hermannstadt și Dinamo, scor 1-1, și spune că el, față de Mircea Rednic, a avut norocul să fie ajutat mai mult de jucători când a preluat formația sibiană, aflată la momentul respectiv într-o situație delicată.
“Mă simt bine, am avut o partidă pe un teren greu. În prima repriză, Dinamo n-a avut vreo ocazie, deși a marcat acel gol. În repriza a doua nu s-a mai putut juca fotbal. …

Load More In Liga 1

FCSB – CFR CLUJ 0-0 // VIDEO GSP LIVE Iulian Cristea: „Nu suntem mulțumiți”

FCSB – CFR Cluj 0-0 // Iulian Cristea (25 de ani, fundaș central) nu-și explică de c…