Home Handbal Victorie dramatică pentru Dinamo la aruncările de la 7 metri în fața CSM-ului în Cupa României

48 second read
0
0
86

Dinamo s-a impus pe teren propriu, în sferturile Cupei României la handbal masculin, 25-24 (22-22 la sfârșitul timpului regulamentar) după un final dramatic.

Dinamo completează careul de ași ai Cupei României, alături de Steaua, CSM Focșani și Politehnica Timișoara.

Alb-roșii au început mai bine și au condus cu 5-1, respectiv 6-2, CSM București egalând însă la 10 aproape de finalul reprizei. …

Load More In Handbal

DINAMO – KRISTIANSTAD 28-25 //VIDEO „Câinii” urcă pe primul loc în grupa de Liga Campionilor

Dinamo a trecut de Kristiansand, scor 28-25, și urcă pentru moment pe primul loc în grupa …