Home Liga 1 VIDEO Astra câștigă cu Chiajna, 3-1, și urcă pe loc de play-off » Alibec a atins o bornă importantă

56 second read
0
0
76

Astra s-a impus cu 3-1 în meciul din etapa a 19-a din Liga 1 în fața celor de la Concordia Chiajna.

Click AICI pentru liveTEXT
Vezi VIDEO cu golurile partidei

Giurgiuvenii au avut meciul în mână, chiar dacă la pauză scorul a fost 0-0. La revenirea de la cabine, Begue a intrat în unghi și a deschis scorul cu un șut la colțul lung.
Ilfovenii au egalat în minutul 73 când mingea s-a lovit de Leca și a intrat în poartă. …

Load More In Liga 1

Gaz Metan – Craiova // VIDEO Victor Pițurcă: „Nu am încredere 100% în echipă” + Ce spune despre plecarea lui Carlos Fortes

Victor Pițurcă, antrenorul celor de la CS Universitatea Craiova, a susținut o conferință d…