Home Liga 1 VIDEO + FOTO Dinamo a solicitat penalty în prima repriză cu Chiajna! Radu Petrescu a închis ochii: părerea specialistului

50 second read
0
0
63

Dinamo a solicitat un penalty în prima repriză a meciului cu Chiajna, însă arbitrul Radu Petrescu a lăsat jocul să continue. În minutul 42 Sorescu a lovit mingea cu capul, iar Fota a preluat balonul cu mâna.
VEZI VIDEO AICI!
Totuși, se pare că decizia arbitrului n-a fost cea corectă, reluările TV demonstrând că dinamoviștii au avut dreptate când au reclamat acel henț în suprafața de pedeapsă. …

Load More In Liga 1

FCSB – POLI IAȘI 1-2 // Florin Tănase: „Da, noi suntem vinovați, dar am avut două penalty-uri nedate!”

FCSB – POLI IAȘI 1-2 / Florin Tănase (24 de ani), mijlocașul celor de la FCSB, a cri…