Home Liga 1 VIDEO + FOTO Nouă goluri în ultimul meci arbitrat de Alexandru Tudor în Liga 1! Poli Iași, set la 3 cu Concordia Chiajna

51 second read
0
0
84

Poli Iași a demolat-o pe Concordia Chiajna, chiar pe terenul sintetic din comuna ilfovean, scor 6-3. Formația lui Dorinel Munteanu este într-o situație disperată după un meci în care Andrei Cristea a bifat golul 100 în Liga 1. Acesta a fost ultimul meci pentru Alexandru Tudor.
Ninge din ce în ce mai tare. Camerele TV focusează pe tunelul de la vestiare. Acolo stă nemișcat actorul principal al meciului Chiajna – Poli Iași, Alexandru Tudor. …