Home Liga 1 VIDEO + FOTO Poli Iași scoate spectaculos 3 puncte la Botoșani și echipa lui Stoican încă mai visează la play-off

37 second read
0
0
17

FC Botoșani a pierdut meciul cu Poli Iași de pe teren propriu, 1-2, deși formația lui Liviu Ciobotariu a deschis scorul după doar 4 minute, prin Miron. În ultimele 10 minute ale reprizei întâi, ieșenii au revenit. Platini și Flores au punctat pentru formația lui Stoican, care adună 3 puncte mari. …

Load More In Liga 1

Continuă curățenia la Dinamo » Încă un jucător e OUT: “Va pleca în iarnă” + Rednic a sărit în apărarea fiicei sale după dezvăluirile Gazetei: “Îi dau un milion de euro cui recunoaște asta”

Mircea Rednic, antrenorul celor de la Dinamo, a anunțat în această dimineață că fundașul V…