Home Liga europa VIDEO Greşeala de arbitraj prin care Napoli poate pierde finala Europa League » Platini, facut praf de preşedintele napoletanilor

42 second read
0
0
442

Napoli şi Dnipro au oferit cel mai echilibrat meci din manşa tur a semifinalelor Europa League, după ce ambele formaţii au terminat la egalitate, 1-1.
Italienii au deschis scorul în minutul 50, prin Lopez, însă cu numai 9 minute înainte de final au fost egalaţi. Seleznyov a marcat din interiorul careului mic, după o centrare de pe partea dreaptă a lui Fedetskiy. …

Load More In Liga europa

CFR Cluj – Rennes 1-0 // Giedrius Arlauskis a fost inclus în echipa etapei din Europa League!

Giedrius Arlauskis ( 31 de ani) a fost inclus în echipa etapei cu numărul 4 din Europa Lea…