Home Liga 1 VIDEO+FOTO » FCSB, victorie facilă cu Viitorul lui Gică Hagi, scor 2-0 » Roș-albaștrii s-au apropiat de liderul CFR Cluj

56 second read
0
0
69

FCSB s-a impus în meciul din etapa a 19-a cu Viitorul, scor 2-0, într-o partidă disputată la Pitești.
Cele două echipe au jucat în sfârșit meciul care trebuia să se dispute ieri, însă a fost amânat până astăzi din cauza ceții dense. O zi de pauză a reprezentat un avantaj pentru formația lui Tănase și compania.
Roș-albaștrii au obținut un penalty în minutul 39, când Ghiță l-a faultat în careu pe Coman. …

Load More In Liga 1

FCSB – CFR CLUJ // Dan Petrescu dă din casă! A anunțat deja tactica pentru derby: „N-am de ales, SCHIMB TOT!”

CFR Cluj a învins Lazio, scor 2-1, iar duminică se deplasează la București, pentru derby-u…