Home Liga 1 VIITORUL – CFR CLUJ // VIDEO+FOTO Fază controversată în Viitorul – CFR Cluj » Țucudean a cerut penalty, dar Kovacs a dat simulare + Părerea specialistului

50 second read
0
0
77

În minutul 27 al meciului Viitorul – CFR Cluj a avut loc cea mai controversată fază a primei reprize.
Atacantul George Țucudean a primit o minge în careu, a preluat și a căzut după un duel cu Srgian Luchin și Sebastian Mladen.
Arbitrul Istvan Kovacs i-a dat cartonaș galben lui Țucudean, susținând că atacantul de 27 ani a simulat.
”Mi se pare că e penalty. Piciorul stâng, ăsta care îi pune barieră, Luchin… …

Load More In Liga 1

VIITORUL – GAZ METAN 4-1 // Gică Hagi, „probleme” după victoria cu Gaz Metan: „Jucătorii pun presiune pe mine în fața conducerii ” » Ce zice de Gabi Iancu

Viitorul s-a impus în fața lui Gaz Metan, 4-1, iar după meci i-a lăudat pe jucători și în …